Brown team представя

Tarnovo Ultra 2020 / 14KM TRAIL

Резултати

14KM TRAIL - Общо класиране

# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 468 Stoyan Vladkov Men Финал (14.00 km) 00:56:48
2 444 Shaban Mustafa OSKLA,,Shampion-Sungurlare" Men Финал (14.00 km) 00:57:55
3 323 Ивайло Вълев Men Финал (14.00 km) 00:59:09
4 411 Христо Минков Локомотив ДРЯНОВО Men Финал (14.00 km) 01:01:24
5 428 Георги Петров Men Финал (14.00 km) 01:03:37
6 455 Ясна Петрова Русе Кар Моторспорт Русе Women Финал (14.00 km) 01:03:57
7 314 Росен Тодоров РУСЕ ТИЧА Men Финал (14.00 km) 01:05:53
8 396 Милена Тодорова Women Финал (14.00 km) 01:06:00
9 731 Веселин Щерев Bryzos Men Финал (14.00 km) 01:07:08
10 436 Моника Георгиева Women Финал (14.00 km) 01:08:26
11 407 Георги Семковски Men 45+ Финал (14.00 km) 01:10:32
12 256 Михаил Михайлов Men Финал (14.00 km) 01:11:35
13 412 Павлин Минков Локомотив ДРЯНОВО Men 45+ Финал (14.00 km) 01:12:24
14 427 Йордан Димитров Долна Оряховица Men 45+ Финал (14.00 km) 01:15:00
15 384 Ивелин Иванов Sprint 2020 Men Финал (14.00 km) 01:15:03
16 415 НЕЙКО ПЛАЧКОВ Men 45+ Финал (14.00 km) 01:15:19
17 341 Zlatemir Milanov Men Финал (14.00 km) 01:15:36
18 456 Александър Иванов Bryzos Men Финал (14.00 km) 01:15:41
19 426 Павлин Димитров Вариант 5 Търговище Men 45+ Финал (14.00 km) 01:16:17
20 425 Алексей Цветанов Men Финал (14.00 km) 01:17:29
21 449 Цанко Цанков Аякс Троян Men Финал (14.00 km) 01:17:50
22 318 Владимир Пенев Men Финал (14.00 km) 01:18:38
23 367 Peter Petrov Men Финал (14.00 km) 01:19:20
24 401 Tsvetan Stoyanov ПБК Men Финал (14.00 km) 01:19:23
25 372 Николай Начев Men Финал (14.00 km) 01:19:34
26 448 Андрей Ночев Аякс Троян Men Финал (14.00 km) 01:19:42
27 387 Йосиф Йосифов Men Финал (14.00 km) 01:22:03
28 422 Виолета Тотева Women 45+ Финал (14.00 km) 01:22:25
29 477 Uffe Munck Men 45+ Финал (14.00 km) 01:23:18
30 447 Стефан Цанков Аякс Троян Men Финал (14.00 km) 01:23:23
31 301 Стефан Андреев Men Финал (14.00 km) 01:23:44
32 424 Петър Пенев Леденишка слава Men Финал (14.00 km) 01:24:17
33 393 Георги Каравасилев Men Финал (14.00 km) 01:24:43
34 430 ДИМИТЪР ДИМИТРОВ Габрово Men 45+ Финал (14.00 km) 01:24:58
35 450 Николай Илиев Men Финал (14.00 km) 01:25:07
36 406 Милко Стефанов Men Финал (14.00 km) 01:25:09
37 452 Николай Дачев Men Финал (14.00 km) 01:26:00
38 423 Georgi Gospodinov Men Финал (14.00 km) 01:26:32
39 400 Ivan Galabinov Men Финал (14.00 km) 01:26:57
40 442 Георги Стоянов Men Финал (14.00 km) 01:27:30
41 351 Емилия Йорданова "Зелена стъпка" Women Финал (14.00 km) 01:27:35
42 463 Илиян Петров Men Финал (14.00 km) 01:27:42
43 345 Румен Панайотов Men Финал (14.00 km) 01:28:09
44 332 Иванка Димитрова Бири4Баири Women Финал (14.00 km) 01:28:42
45 419 Hristo Topalov Men Финал (14.00 km) 01:29:03
46 402 Milena Stoyanova П Б К Women Финал (14.00 km) 01:29:17
47 369 Ангел Матев Men Финал (14.00 km) 01:29:41
48 454 Николай Христов I Love Pala Men Финал (14.00 km) 01:31:01
49 421 Кирил Джанкушев Men Финал (14.00 km) 01:31:22
50 457 Деян Ценов Men 45+ Финал (14.00 km) 01:31:22
51 368 Nikolay Kolev Begach Running Club Men Финал (14.00 km) 01:31:41
52 403 Антония Грозданова Women Финал (14.00 km) 01:34:29
53 340 Даниел Донков Men Финал (14.00 km) 01:34:53
54 413 Иван Драгнев iRun Men Финал (14.00 km) 01:35:40
55 443 Костадин Ганчев Begach Running Club Men Финал (14.00 km) 01:35:41
56 434 Елена Георгиева РапСалон Women Финал (14.00 km) 01:36:34
57 435 Георги Георгиев РапСалон Men Финал (14.00 km) 01:36:34
58 362 Филип Цветков Men Финал (14.00 km) 01:36:36
59 465 Цветомир Демерджиев Men Финал (14.00 km) 01:36:39
60 366 Valeriya Ilieva Women Финал (14.00 km) 01:36:46
61 432 Пламен Стефанов Охльо Бохльо Men Финал (14.00 km) 01:36:48
62 433 Жечо Маринов Охльо Бохльо Men Финал (14.00 km) 01:36:48
63 445 Николай Станков Men Финал (14.00 km) 01:37:22
64 377 Боян Михайлов Men 45+ Финал (14.00 km) 01:37:28
65 378 Диана Гочева Women 45+ Финал (14.00 km) 01:37:36
66 360 Петко Георгиев Men Финал (14.00 km) 01:37:55
67 382 Слави Шишманов Men Финал (14.00 km) 01:38:16
68 361 Радослав Цветков Men Финал (14.00 km) 01:39:06
69 352 Nurdzhan Kadir Women Финал (14.00 km) 01:39:59
70 337 Диана Бурова Маймуните Women Финал (14.00 km) 01:40:53
71 451 Ивелина Георгиева Women Финал (14.00 km) 01:40:54
72 381 Мирослав Дочев Men Финал (14.00 km) 01:42:07
73 478 Татяна Тодорова Women Финал (14.00 km) 01:42:18
74 325 Dimitar Grozdanov Men Финал (14.00 km) 01:42:32
75 420 Теодор Георгиев Men Финал (14.00 km) 01:42:42
76 324 Николай Коновски Men Финал (14.00 km) 01:44:31
77 466 Ивайло Атанасов Възраждане Men Финал (14.00 km) 01:44:34
78 316 Мария Величкова Women Финал (14.00 km) 01:44:35
79 371 Георги Проданов Men Финал (14.00 km) 01:44:57
80 458 Христина Ценова Women 45+ Финал (14.00 km) 01:45:02
81 469 Diana Dimova Women Финал (14.00 km) 01:45:14
82 471 Янко Янков а@абж.бг Men Финал (14.00 km) 01:45:19
83 312 Александрина Чакърова Women Финал (14.00 km) 01:45:27
84 459 Радослав Димитров Men Финал (14.00 km) 01:45:30
85 336 Петър Буров Маймуните Men Финал (14.00 km) 01:45:45
86 399 Недка Цанова Women Финал (14.00 km) 01:46:45
87 446 Мартин Бърнев Men Финал (14.00 km) 01:47:20
88 380 Младенка Игова Women Финал (14.00 km) 01:47:35
89 342 Севдалина Иванова Women Финал (14.00 km) 01:48:17
90 431 Joe Russo Men 45+ Финал (14.00 km) 01:48:21
91 375 Красимира Забунова Women Финал (14.00 km) 01:49:12
92 379 БОЯНА СЛАВЧЕВА Women Финал (14.00 km) 01:49:14
93 327 Zdravko Slavchev Irun Men Финал (14.00 km) 01:49:49
94 328 Петър Филев Men Финал (14.00 km) 01:51:58
95 338 Мартин Колев Men Финал (14.00 km) 01:51:59
96 359 Ивайло Петров Men Финал (14.00 km) 01:52:00
97 363 Иван Цанов Men 45+ Финал (14.00 km) 01:52:35
98 410 Михаела Луканова Women Финал (14.00 km) 01:52:40
99 472 Пламен Сурчев Men Финал (14.00 km) 01:53:23
100 405 Мария Маринова iRun Women Финал (14.00 km) 01:54:04
101 389 Диляна Нейкова Women Финал (14.00 km) 01:54:38
102 344 Mariyan Mlechenkov Men Финал (14.00 km) 01:54:44
103 350 Силвия Монова Women Финал (14.00 km) 01:54:55
104 326 Цветомир Илински Men Финал (14.00 km) 01:55:34
105 462 Isabelle DEMANSE Women 45+ Финал (14.00 km) 01:56:03
106 346 ОРЛИН ДОБРЕВ Маймуните Men Финал (14.00 km) 01:57:29
107 376 Грета Момчева Women Финал (14.00 km) 01:57:33
108 315 Александър Жигаурсов Men Финал (14.00 km) 01:57:35
109 409 Елена Гвоздейкова Women Финал (14.00 km) 01:57:48
110 408 Миглена Маринова Women 45+ Финал (14.00 km) 01:57:49
111 467 Огнян Славов Възраждане Men Финал (14.00 km) 01:58:12
112 437 Павел Дончев Men Финал (14.00 km) 01:58:22
113 479 Анна-Мария Евгениева Women Финал (14.00 km) 01:58:31
114 464 Евгени Димитров Men Финал (14.00 km) 01:59:36
115 310 Galya Georgieva Korenche Women Финал (14.00 km) 02:04:43
116 453 Николина Ламбева Women Финал (14.00 km) 02:04:46
117 414 Жоро Ковачев Men Финал (14.00 km) 02:04:56
118 308 Даниел Радушев Радушеви Men 45+ Финал (14.00 km) 02:05:07
119 307 Силвия Радушева Радушеви Women Финал (14.00 km) 02:05:08
120 397 Nikol Karaivanova Узана Women Финал (14.00 km) 02:05:34
121 398 Anna Tyufekchieva Узана Women Финал (14.00 km) 02:05:34
122 383 Тони Ганчева Women Финал (14.00 km) 02:05:46
123 353 Десислава Коеджикова Women Финал (14.00 km) 02:05:55
124 390 Димитър Фърчанов Men Финал (14.00 km) 02:07:03
125 439 Цонка Ковачева Women Финал (14.00 km) 02:07:26
126 388 Атанас Стоянов Men Финал (14.00 km) 02:08:01
127 304 Севда Маркова Women Финал (14.00 km) 02:09:22
128 385 Denitsa Georgieva Women Финал (14.00 km) 02:11:48
129 386 Vasil Kostov Men Финал (14.00 km) 02:11:49
130 317 Виолина Енева Women 45+ Финал (14.00 km) 02:14:04
131 305 Станко Станков TIGER ENGINEERING Men Финал (14.00 km) 02:14:31
132 333 ФИЛИП ПЕНЧЕВ Men Финал (14.00 km) 02:14:59
133 391 Ирма Атанасова Women Финал (14.00 km) 02:15:16
134 302 Веселина Джумалиева Women Финал (14.00 km) 02:16:20
135 303 Даниела Харизанова Women 45+ Финал (14.00 km) 02:19:38
136 311 Milena Kitova Women Финал (14.00 km) 02:20:25
137 349 Милена Байкова Women Финал (14.00 km) 02:20:25
138 438 Зорница Димитрова Women 45+ Финал (14.00 km) 02:24:54
139 440 Николина Стоянова Women 45+ Финал (14.00 km) 02:26:42
140 418 Димитрина Димитрова Women 45+ Финал (14.00 km) 02:32:29
141 461 Татяна Йорданова Women Финал (14.00 km) 02:32:36
142 460 Лада Андреева Beer basterds, Русе тича Women Финал (14.00 km) 02:32:39
143 416 Стефан Георгиев Men Финал (14.00 km) 02:44:24
144 417 Златина Иванова Women Финал (14.00 km) 02:44:24
145 394 Делян Илиев Men Финал (14.00 km) 02:45:27
146 473 Петър Илиев Men Финал (14.00 km) 02:45:27
147 474 Милен Матов Men 45+ Финал (14.00 km) 02:49:25
148 475 Елена Симигерска Women 45+ Финал (14.00 km) 02:49:25
- 392 Антонио Ковачев Men Царевец (11.00 km) 00:41:11
DNS 306 Деян Дончев TIGER ENGINEERING Men 45+ - -
DNS 309 Цветан Иванов Men - -
DNS 313 Nina Vitkova Women - -
DNS 319 Ruxandra Ciuca Women 45+ - -
DNS 320 Bogdan Dobrica Men 45+ - -
DNS 321 Denebola Dobrica Women - -
DNS 322 Menkalinan Dobrica Men - -
DNS 329 Велислав Нейчев "Чумерна" Твърдица Men - -
DNS 330 Светлозар Колев "Чумерна " Твърдица Men - -
DNS 331 Драгомир Дачев Men - -
DNS 334 Ясен Кирилов Men - -
DNS 335 Кристина Велкова-Кирилова Women - -
DNS 339 Vladimir Boychev Men 45+ - -
DNS 343 Емил Кискинов YU&K Men - -
DNS 347 Васил Василев Men - -
DNS 348 Mariela Semova Women - -
DNS 354 Анита Борисова Women - -
DNS 355 Калина Бъчварова Women - -
DNS 356 Ivan Neshev Men - -
DNS 357 Ralitsa Ivanova Women - -
DNS 358 Kalin Kanev Men - -
DNS 364 Sally Calder Team Calder Women 45+ - -
DNS 365 Douglas Calder Team Calder!! Men 45+ - -
DNS 370 Виден Тенчев Men 45+ - -
DNS 373 Simeon Nikolov Energetic sloths Men - -
DNS 374 Kalina Tatarova Energetic sloths Women - -
DNS 395 София Петрова Women - -
DNS 404 Александър Тодоров Men - -
DNS 429 Агоп Агопян Funkaround Men - -
DNS 441 Димитър Куцаров Men - -