Brown team представя

Tarnovo Ultra 2020 / 27KM MTB

Резултати

27KM MTB - Общо класиране

# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 227 Николай Йовчев Колев Шампион Men Финал (27.00 km) 01:26:44
2 208 Румен Панайотов Men Финал (27.00 km) 01:34:54
3 215 Станимир Станчев Зарата Men Финал (27.00 km) 01:38:25
4 244 Atanas Atanasov КК ВелоДрЪво Men Финал (27.00 km) 01:42:08
5 237 Тодор Манев Men Финал (27.00 km) 01:50:16
6 220 Георги Желев Зарата Men Финал (27.00 km) 01:52:32
7 214 Константин Атанасов Зарата Men Финал (27.00 km) 01:53:36
8 209 Йоана Вълканова Олимп Women Финал (27.00 km) 01:54:21
9 205 Николай Коновски Men Финал (27.00 km) 01:55:15
10 219 Симеон Иванов Зарата Men Финал (27.00 km) 01:56:01
11 240 Недко Недев Kingdom Riders Men Финал (27.00 km) 01:56:02
12 243 Димитър Коджабашев Men Финал (27.00 km) 01:56:14
13 254 Нейчо Нейчев Зарата Men 45+ Финал (27.00 km) 01:57:13
14 251 Стефан Мутафчиев Men Финал (27.00 km) 01:57:43
15 248 Иван Янков Men Финал (27.00 km) 02:02:03
16 232 Александър Димитров Север Плевен Men Финал (27.00 km) 02:03:31
17 202 Николай Стоянов Men Финал (27.00 km) 02:05:30
18 231 Владимир Бакалов Men Финал (27.00 km) 02:05:33
19 216 Ангел Ангелов Зарата Men 45+ Финал (27.00 km) 02:06:04
20 247 Боян Янков Men Финал (27.00 km) 02:07:55
21 226 Николай Китанов Поликраище Racing Team Men Финал (27.00 km) 02:10:37
22 222 Петко Георгиев Men Финал (27.00 km) 02:14:05
23 203 Васил Спасов КК Велодръво Men Финал (27.00 km) 02:16:56
24 229 Румен Страшимиров Сухите Спускачи Men Финал (27.00 km) 02:17:43
25 239 Евелин Алварадо Бахур Байк Women Финал (27.00 km) 02:19:21
26 218 Йордан Кротнев Зарата Men 45+ Финал (27.00 km) 02:21:40
27 255 Веселин Попов Men 45+ Финал (27.00 km) 02:23:15
28 241 Milen Todorov Men Финал (27.00 km) 02:25:39
29 210 Божидар Христов Men Финал (27.00 km) 02:26:18
30 230 Ивелин Кралев Men Финал (27.00 km) 02:27:47
31 238 Радостин Кънчев Зарата Men Финал (27.00 km) 02:34:01
32 234 Vincent LEGER Men 45+ Финал (27.00 km) 02:36:01
33 235 Silviya Fileva Women Финал (27.00 km) 02:36:02
34 206 Ivan Dimitrov Sheep on a bike Men Финал (27.00 km) 02:39:37
35 211 Димитър Кръстев Сухите Спускачи Men Финал (27.00 km) 02:40:48
36 236 Мартин Василев Север Плевен Men Финал (27.00 km) 02:44:06
37 212 Nikolay Petrov Men Финал (27.00 km) 02:46:48
38 217 Матей Нейчев Зарата Men Финал (27.00 km) 02:51:25
39 242 Lyubomir Filipov FFW Men Финал (27.00 km) 03:06:48
40 252 Божидар Бошнаков FFW Men Финал (27.00 km) 03:06:54
41 221 Павлина Димитрова Зарата Women 45+ Финал (27.00 km) 03:08:42
42 207 Aleksandrina Ivanova Sheep on a bike Women Финал (27.00 km) 03:28:17
43 228 Иван Николов Сухите спускачки Men Финал (27.00 km) 03:33:41
44 233 Стоян Пеев Men Финал (27.00 km) 03:35:49
45 253 Диляна Табакова Зарата Women Финал (27.00 km) 03:43:13
46 249 Николай Николов Men Финал (27.00 km) 04:06:06
47 250 Петър Николов Men Финал (27.00 km) 04:06:06
48 224 Николай Стоянов Сухите Спускачи Men Финал (27.00 km) 04:49:11
DNS 201 Деян Дончев TIGER ENGINEERING Men 45+ - -
DNS 204 Теодора Пашина-Димитрова Сухите Спускачи Women - -
DNS 213 Yuliyan Ignatov Сухите спускачи Men - -
DNS 223 Veliyan Deliyski Men - -
DNS 225 Manuela Maftei Women - -
DNS 245 Blagovesta Pugyova Quills Women - -
DNS 246 Виктор Мерджанов Men - -