Brown team представя

Tarnovo Ultra 2020 / 28KM TRAIL

Резултати

28KM TRAIL - Общо класиране

# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 587 Владимир Илиев Men Финал (28.00 km) 01:59:05
2 608 Милен Ковачков Браун Тим Men Финал (28.00 km) 02:09:15
3 530 Александър Спасов Team Skisharki/ Julistan Men Финал (28.00 km) 02:14:20
4 623 Ивайло Каменаров LiveZone Men Финал (28.00 km) 02:16:07
5 649 Кристиян Кирилов ЖУЛИСТАН Men Финал (28.00 km) 02:23:22
6 644 POP CRISTIAN BISTRITA, DATACOR RUNNING TEAM Men Финал (28.00 km) 02:23:58
7 566 Kamen Nedkov Unsponsored Men Финал (28.00 km) 02:27:31
8 661 Elena Dimitrova Локомотив Дряново Women Финал (28.00 km) 02:30:13
9 631 Преслав Щерев Бегун Варна Men Финал (28.00 km) 02:31:16
10 598 Стилиян Аврамов Men Финал (28.00 km) 02:32:31
11 526 Славян Генчев "Чумерна" Твърдица Men Финал (28.00 km) 02:35:06
12 561 Павел Георгиев Компас - Крос Men Финал (28.00 km) 02:35:07
13 542 Daniel Kubashliev Жулистан Men Финал (28.00 km) 02:39:14
14 541 Hristo Grudev Men Финал (28.00 km) 02:41:19
15 609 Милена Савова Браун тим Women Финал (28.00 km) 02:41:21
16 560 Marin Kermedchiev Бири4баири Men Финал (28.00 km) 02:42:37
17 550 Александър Стефанов Men 45+ Финал (28.00 km) 02:43:29
18 510 Кристина Иванова Младост Благоевград Women Финал (28.00 km) 02:43:50
19 501 Николай Начев Men Финал (28.00 km) 02:44:03
20 522 Емил Йорднов Men Финал (28.00 km) 02:44:25
21 575 Борис Качамаков IRun Men Финал (28.00 km) 02:44:36
22 553 Тодор Маджаров Men 45+ Финал (28.00 km) 02:48:44
23 590 Методи Михалев Flora Bar&Grill Men Финал (28.00 km) 02:49:27
24 615 Христо Мандевски Men Финал (28.00 km) 02:50:09
25 581 Янчо Костов iRun Men Финал (28.00 km) 02:51:11
26 613 Zdravko Taralov #TraVening Men Финал (28.00 km) 02:53:43
27 502 Aleksandar Yankov Men Финал (28.00 km) 02:54:13
28 573 Atanas Karaivanov ЯКИТЕ БИЦАРИ Men Финал (28.00 km) 02:55:54
29 602 Димитър Петров Софийски планински клуб Men Финал (28.00 km) 02:56:58
30 507 Севелина Кирова Sisters in Crime Women Финал (28.00 km) 02:57:40
31 552 Веселин Милев Men Финал (28.00 km) 02:57:53
32 532 Антон Коев Бири4Баири Men Финал (28.00 km) 03:01:26
33 517 Todor Popov IRun Men Финал (28.00 km) 03:01:47
34 568 Атанас Вълев Variant 5 Men Финал (28.00 km) 03:02:18
35 660 Димитър Стоянов Димитров Men 45+ Финал (28.00 km) 03:03:47
36 601 Александър Тошев Men Финал (28.00 km) 03:05:47
37 659 Ния Георгиева Women Финал (28.00 km) 03:06:17
38 523 Manoil Peev Men Финал (28.00 km) 03:07:35
39 616 Николай Личев Men Финал (28.00 km) 03:09:33
40 554 Живко Желязков Планинско бягане Казанлък Men 45+ Финал (28.00 km) 03:10:03
41 645 Станислав Николов Планинско бягане Казанлък Men Финал (28.00 km) 03:10:32
42 513 Андон Атанасов Сливвн Men 45+ Финал (28.00 km) 03:11:23
43 529 Силвия Младенова ASP Run Women Финал (28.00 km) 03:11:24
44 512 Йордан Грозданов Men 45+ Финал (28.00 km) 03:12:27
45 505 Борислав Димитров Men Финал (28.00 km) 03:12:57
46 594 Евелин Жечев adidas Runners Sofia Men Финал (28.00 km) 03:14:09
47 524 Валерия Димитрова BrownTeam Women Финал (28.00 km) 03:16:08
48 604 Петър Цонков Men Финал (28.00 km) 03:16:38
49 551 Венци Младенов Жулистан Men Финал (28.00 km) 03:16:49
50 607 Силвия Данчева Сини камъни Women Финал (28.00 km) 03:17:33
51 606 Радослав Тодоров Men Финал (28.00 km) 03:17:39
52 503 Здравко Здравков Men Финал (28.00 km) 03:18:03
53 548 Георги Гочев Men Финал (28.00 km) 03:18:10
54 506 Konstantin Kochukov Бански старец Men Финал (28.00 km) 03:18:27
55 531 Костадин Новаков Сини Камъни Men 45+ Финал (28.00 km) 03:20:05
56 570 Никол Камарашева Women Финал (28.00 km) 03:21:34
57 596 Младен Сакаджиев Men Финал (28.00 km) 03:21:35
58 626 Румен Колев Men Финал (28.00 km) 03:23:53
59 588 Philip Nasr Adidas Runners Sofia Men Финал (28.00 km) 03:25:11
60 504 Георги Кърчев Men Финал (28.00 km) 03:25:59
61 651 Васил Георов Men Финал (28.00 km) 03:29:56
62 662 Milen Marinov Men Финал (28.00 km) 03:30:28
63 511 Иван Гечев d'ge Men Финал (28.00 km) 03:32:13
64 591 Georgi Karavasilev Men Финал (28.00 km) 03:32:32
65 520 МИРОСЛАВ ДЯКОВ ТИЧАНЕМУЕМАЙКАТА Men 45+ Финал (28.00 km) 03:32:54
66 656 Polina Petrova iRun.bg Women Финал (28.00 km) 03:34:07
67 634 Slav Slavov полендаците Men Финал (28.00 km) 03:34:08
68 618 Florian Douillard Men Финал (28.00 km) 03:34:21
69 584 Radomir Bozhkov Begun Men Финал (28.00 km) 03:35:12
70 617 Александър Дафинов DTrunners Men Финал (28.00 km) 03:37:22
71 652 Юрка Симеонова Сливен Women 45+ Финал (28.00 km) 03:38:08
72 543 Щерю Щерев Сините камъни Men Финал (28.00 km) 03:38:09
73 650 Цветолин Богданов Men 45+ Финал (28.00 km) 03:38:22
74 557 Красимира Дончева0878925788 Зелена стъпка Women 45+ Финал (28.00 km) 03:39:12
75 525 Evgeni Ivanov Браун Men Финал (28.00 km) 03:39:33
76 635 Марияна Иванова Women 45+ Финал (28.00 km) 03:40:57
77 546 Надежда Стоянова Women Финал (28.00 km) 03:41:03
78 578 Милослав Куцев Men Финал (28.00 km) 03:41:06
79 521 Petko Zahariev Men 45+ Финал (28.00 km) 03:42:00
80 643 Miglena Petkova Women 45+ Финал (28.00 km) 03:42:45
81 589 Радослав Радев iRun Men Финал (28.00 km) 03:43:05
82 537 Албена Цонева Зелена стъпка Women 45+ Финал (28.00 km) 03:43:20
83 563 Kaloyan Marinov Men Финал (28.00 km) 03:43:36
84 508 Албена Бояджиева Women 45+ Финал (28.00 km) 03:45:27
85 558 Petq Dimitrova Irun Varna Women Финал (28.00 km) 03:47:17
86 653 Пеньо Кротев Men Финал (28.00 km) 03:47:22
87 628 Ivan G. Ivanov Men Финал (28.00 km) 03:47:36
88 663 Георги Антонов Men Финал (28.00 km) 03:49:12
89 585 Dimitrina Dokimova iRun Women Финал (28.00 km) 03:49:20
90 586 Plamen Mutafchiev iRun Men 45+ Финал (28.00 km) 03:49:21
91 600 Драгомир Димитров Men 45+ Финал (28.00 km) 03:49:24
92 516 Георги Пенев Б. Л. Men 45+ Финал (28.00 km) 03:49:43
93 534 Александър Андреев Русе Тича Men Финал (28.00 km) 03:52:50
94 559 Pavel Todorov Men Финал (28.00 km) 03:52:53
95 614 Vasilena Dimitrova Софийски планински клуб Women Финал (28.00 km) 03:54:28
96 572 Калоян Дечев Men Финал (28.00 km) 03:54:55
97 658 Емил Георгиев Men 45+ Финал (28.00 km) 03:55:33
98 599 Plamen Hristov Men Финал (28.00 km) 03:58:02
99 630 Павел Йорданов Men Финал (28.00 km) 03:58:48
100 647 Преслав Пейнов Men Финал (28.00 km) 04:02:35
101 655 Валентин Митев Men Финал (28.00 km) 04:02:36
102 595 Евгени Стефанов iRun Men 45+ Финал (28.00 km) 04:03:40
103 611 Miroslav Genov Много сме, силни сме Men Финал (28.00 km) 04:04:12
104 535 Gennadiy Vorobyov Netpeak Men Финал (28.00 km) 04:06:00
105 610 Evgeni Genov Много сме, силни сме Men 45+ Финал (28.00 km) 04:06:19
106 567 Dimitar Dimitrov Mitakis Men Финал (28.00 km) 04:08:14
107 624 Пламен Тодоров Men 45+ Финал (28.00 km) 04:08:49
108 620 Добромир Генов Много сме, силни сме! Men Финал (28.00 km) 04:09:24
109 569 Таня Караиванова Women Финал (28.00 km) 04:09:31
110 564 Тодор Пътърлиев SelectBG Men Финал (28.00 km) 04:12:29
111 640 Даниела Камбурова-Александрова 3extreme Women Финал (28.00 km) 04:12:30
112 592 Мирослав Сакаджиев Men Финал (28.00 km) 04:14:12
113 545 Toдор Хафузов Men Финал (28.00 km) 04:14:48
114 612 Dafinka Peneva Много сме, силни сме Women Финал (28.00 km) 04:16:26
115 621 Ралица Илиева Много сме, силни сме! Women Финал (28.00 km) 04:16:27
116 603 Радослав Тенев Men Финал (28.00 km) 04:16:56
117 625 Georgi Simeonov Quills Men Финал (28.00 km) 04:17:33
118 556 Ваня Новакова Сини Камъни Women Финал (28.00 km) 04:17:46
119 605 Нели Иванова Beer bastards Burgas Women Финал (28.00 km) 04:17:46
120 576 Николай Архангелов Арнитек Men Финал (28.00 km) 04:18:02
121 562 Емил Гергов Men Финал (28.00 km) 04:19:33
122 629 Румен Цонев Men 45+ Финал (28.00 km) 04:20:29
123 527 Златина Генчева "Чумерна" Твърдица Women Финал (28.00 km) 04:20:42
124 646 Крум Пенчев Men Финал (28.00 km) 04:20:43
125 593 Здравка Хинова Women Финал (28.00 km) 04:21:06
126 654 Габриела Дянкова Women Финал (28.00 km) 04:21:17
127 528 Ivo Nikolov Men Финал (28.00 km) 04:25:13
128 657 Йордaн Йорданов Men Финал (28.00 km) 04:25:14
129 571 Деян Димов Men Финал (28.00 km) 04:25:27
130 514 Николай Славчев Men Финал (28.00 km) 04:25:31
131 577 Albena Ivanova-Toteva Women 45+ Финал (28.00 km) 04:25:39
132 632 Тодор Тодоров Men 45+ Финал (28.00 km) 04:28:38
133 555 Dimitar Delibaltov iRun Men Финал (28.00 km) 04:29:35
134 648 Ивайло Пейнов Men Финал (28.00 km) 04:29:43
135 633 Ангел Алексиев Men Финал (28.00 km) 04:40:03
136 619 Христо Метев Men 45+ Финал (28.00 km) 04:43:10
137 597 Добрин Буров Men Финал (28.00 km) 04:45:35
138 582 Боряна Костова iRun Women Финал (28.00 km) 04:46:59
139 637 Митко Митков Men 45+ Финал (28.00 km) 04:49:11
140 579 Pavel iliev Men Финал (28.00 km) 04:49:12
141 574 Делян Димитров Men Финал (28.00 km) 04:54:41
142 536 Maya Todorova Зелена стъпка Women 45+ Финал (28.00 km) 05:10:00
143 518 Николай Ноев Men Финал (28.00 km) 05:12:59
144 580 Иван Стефанов Русе Men Финал (28.00 km) 05:30:26
145 627 Борислав Капукаранов жичка Men Финал (28.00 km) 05:43:35
146 639 Димитър Димитров жичка Men Финал (28.00 km) 05:43:35
147 622 Димитър Дончев жичка Men Финал (28.00 km) 05:45:38
DNF 638 Тихомир Филипов Men Гарга Баир (15.00 km) 02:01:45
DSQ 583 Петър Петров Men 45+ Финал (28.00 km) 02:27:46
DNS 509 Ангел Трифонов Men 45+ - -
DNS 515 Borislav Milanov Julistan Men - -
DNS 519 Стоян Велчев ВСК Танкист Men - -
DNS 533 Тодор Атев Men - -
DNS 538 Ivan Kukov Kashkaval Tourist Men - -
DNS 539 Stefan Karshev Kashkaval Tourist Men - -
DNS 540 Димитър Куков Kashkaval Tourist Men - -
DNS 544 Ivan Savchev Men - -
DNS 547 Юрия Кискинова YU&K Women - -
DNS 549 Александър Радев НСМП Men - -
DNS 565 Галин Георгиев Men - -
DNS 636 Галя Димитрова Women 45+ - -
DNS 641 Мария Иванова Women - -
DNS 642 Стефан Тодоров КК Хасково Men - -