Brown team представя

Tarnovo Ultra 2020 / 48KM TRAIL

Резултати

48KM TRAIL - Общо класиране

# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 769 Kiril Nikolov XCoTem/Жулистан Men Финал (48.00 km) 04:05:21
2 777 Стефан Иванов Men Финал (48.00 km) 04:18:54
3 745 Nathan Flear Men Финал (48.00 km) 04:27:39
4 723 Димитър Желязков Variant 5 Targovishte Men Финал (48.00 km) 04:29:15
5 737 Lyubomir Todorov Жулистан Men Финал (48.00 km) 04:38:50
6 706 Dimitar Karamihov Men Финал (48.00 km) 04:43:05
7 776 Иво Панайотов Yazov Team Men Финал (48.00 km) 04:45:36
8 714 Димитър Митев СТОТЕ ВОЙВОДИ Men Финал (48.00 km) 04:55:30
9 1 Самуил Вълчев Велос варна Men Финал (48.00 km) 05:06:39
10 713 Анатоли Ангелов ROCKET Men Финал (48.00 km) 05:06:54
11 761 SALAGEAN STEFAN Scoala Gimnaziala Nuseni Men Финал (48.00 km) 05:16:44
12 715 Роман Сидоркин Men 45+ Финал (48.00 km) 05:19:59
13 10 Mihai Cretulescu Men Финал (48.00 km) 05:29:06
14 702 Иван Костурски Men Финал (48.00 km) 05:29:29
15 9 Catalin Ion Matei Men Финал (48.00 km) 05:35:36
16 708 Тоня Тонева Team Skisharki Women Финал (48.00 km) 05:35:40
17 753 Илия Бончев Men 45+ Финал (48.00 km) 05:39:00
18 743 Plamen Marinov Men Финал (48.00 km) 05:55:13
19 742 Стоян Стоянов Phi Molds Men Финал (48.00 km) 05:55:38
20 765 Тодор Прокопов Men Финал (48.00 km) 05:56:50
21 758 Plamen Penov Софийски планински клуб Men Финал (48.00 km) 05:57:55
22 770 Валентина Тодорова iRun Women Финал (48.00 km) 05:58:04
23 5 Пламен Куденко Men Финал (48.00 km) 05:58:07
24 746 Никола Пенчев Софийски планински клуб Men Финал (48.00 km) 06:03:06
25 712 Neli Anastasova Women Финал (48.00 km) 06:04:50
26 7 Tinko Banabakov Men Финал (48.00 km) 06:06:20
27 6 Виктор Тенев Тенев Men Финал (48.00 km) 06:12:04
28 771 Georgi Dobrev Koшмарно Къси Крачета Men Финал (48.00 km) 06:15:26
29 736 Dimitar Ivanov Men Финал (48.00 km) 06:16:06
30 738 Веселка Великова Софийски планински клуб Women Финал (48.00 km) 06:17:00
31 701 Nikolay Ivanov Men Финал (48.00 km) 06:22:53
32 732 Петър Панайотов КСО Диана Ямбол Men 45+ Финал (48.00 km) 06:25:08
33 707 Damyan Stoychev Хумус с Чесън Men Финал (48.00 km) 06:36:22
34 739 Михаил Минев Русе Men Финал (48.00 km) 06:40:01
35 733 Красимир Димитров Men Финал (48.00 km) 06:40:34
36 709 Georgi Todorov Elena Men Финал (48.00 km) 06:42:43
37 750 Krasimir Zhekov Men Финал (48.00 km) 06:46:05
38 744 Ивелин Златев Men Финал (48.00 km) 06:48:03
39 754 Костадин Тодоров Men Финал (48.00 km) 06:52:35
40 717 Constantca Ivanova Women Финал (48.00 km) 06:54:11
41 766 Никола Христов Казан красна поляна Men Финал (48.00 km) 06:54:11
42 735 Kaloyan Tsankov Lovech Runners Men Финал (48.00 km) 06:55:56
43 734 Hristo Boev Detroit Runners BG Men Финал (48.00 km) 07:00:35
44 772 Васил Ингилизов Phi Molds Men Финал (48.00 km) 07:00:35
45 4 Даниел Симеонов Velos Cycling Varna Men Финал (48.00 km) 07:01:48
46 768 Николай Софрониев Men Финал (48.00 km) 07:02:14
47 741 Кирил Драганов Men 45+ Финал (48.00 km) 07:07:27
48 705 Даниел Киров 404 Men Финал (48.00 km) 07:18:13
49 747 Konstantin Ganev Marathon Plovdiv Men Финал (48.00 km) 07:20:19
50 756 Детелин Христов Men Финал (48.00 km) 07:23:02
51 775 Петър Вълчанов 5kmrun Men Финал (48.00 km) 07:26:44
52 751 Стоян Шумкаров Men Финал (48.00 km) 07:26:51
53 720 Vasil Mihaylov Rumpoko Men Финал (48.00 km) 07:30:15
54 759 Христо Копаранов Men Финал (48.00 km) 07:40:16
55 767 Симона Райчева Women Финал (48.00 km) 07:41:08
56 752 Dimitar Dimitrov Palyak Pernik Men Финал (48.00 km) 07:41:35
57 757 Viktor Mihaylov Паляк Перник Men Финал (48.00 km) 07:41:35
58 764 Иван Кунчев Паляк Перник Men Финал (48.00 km) 07:41:35
59 719 Mihail Petrov Isobar Men Финал (48.00 km) 07:51:19
60 718 Daniela Mincheva Women Финал (48.00 km) 07:51:43
61 721 Даниел Иванов Men Финал (48.00 km) 07:54:30
62 763 Николай Писаров Men Финал (48.00 km) 08:05:55
63 762 Georgi Gavrilov Grandis 99 Men Финал (48.00 km) 08:06:13
64 725 Dimitar Stoyanov БАСИ КЕФА Men Финал (48.00 km) 08:14:50
65 722 Metodi Rizov Men Финал (48.00 km) 08:15:37
66 710 Станимира Желязкова Team Beer Bastards Women Финал (48.00 km) 08:23:27
67 755 Правда Найденова Women Финал (48.00 km) 08:23:28
68 2 Dimitrina Chervenlieva Women Финал (48.00 km) 08:25:38
69 703 Ivan Kasabov Men Финал (48.00 km) 08:25:38
70 748 Иванка Петова Women 45+ Финал (48.00 km) 08:29:31
71 704 Моника Неделчева Women Финал (48.00 km) 10:17:21
DNF 740 Todor Georgiev Жулистан Men Разсадник (40.00 km) 04:02:51
DNF 773 Янко Стефанов Men Камъка (16.00 km) 02:01:53
DSQ 760 Галина Михова Women Финал (48.00 km) 01:55:15
DSQ 749 Мирослав Тодоров Men Царевец (44.00 km) 06:54:33
DSQ 774 Никола Йорданов Men Царевец (44.00 km) 07:54:46
DNS 3 Пресиян Минчев Men - -
DNS 8 Станимир Статев Зарата Men - -
DNS 711 Калинба Василев Tarnovoruns Men - -
DNS 716 Aleksander Krustev Men - -
DNS 724 Kiril Shopov Men - -
DNS 726 Атанас Петров Climb & Run Men - -
DNS 727 Цветелин Замфиров Climb & Run Men - -
DNS 728 Yordan Todorov Men - -
DNS 729 VELIZAR TASHEV RR Men - -
DNS 730 Liviu BICA Ro Club Maraton Men 45+ - -